هولوکاست از دو واژه یونانی "Holos" به معنی "همه" و "Kaustos" (در بعضی از متون به جای واژه Kaustos از واژه Kaiein استفاده شده است) به معنی سوزاندن و نابود کردن ترکیب یافته است. این واژه روی هم رفته به معنی همه سوزی است و در اصطلاح از آن به قربانی و یا قربانی بزرگ یاد می شود و به واقعه ای اطلاق می شود که ادعا می شود بر اثر آن 6 میلیون یهودی زنده زنده در اطاقهای گاز خفه شده و در کوره های آدم سوزی اردو گاههای کار اجباری نازی ها سوزانده شده اند.

 واژه هولوکاست هر ساله با فرارسیدن 27 ژانویه روز جهانی یادبود هولوکاست بطور گسترده تری در رسانه ها منعکس می شود و رژیم غاصب اسرائیل هر ساله با استفاده از تبلیغات مربوط به آن جهانیان را نسبت به ظلمی که به ادعای آنها در گذشته بر یهودیان روا داشته شده سرزنش می کند.

 هولوکاست امروزه ابعاد پیچیده ای دارد شاید بتوان این پدیده سراسر اغراق و بزرگنمائی شده را قطعنامه وجدان آزرده اروپائیها برای تسلیم کردن سرزمین ملت فلسطین به ملتی که گمان می کنند بر آنها ستم کرده اند، می باشد.

 بعد از سال 1945 و پایان جنگ خانمانسوز جهانی دوم ماشین تبلیغاتی فاتحین جنگ با همراهی سران صهیونیست در اقدامی حساب شده و با تبلیغات عجیب و غریب ذهنیتی را از داخل اردوگاههای نازی ها برای مردم در خصوص نحوه کشتار یهودیان به تصویر کشیدند که باور این مساله برای افکار و اذهان مریخی انسان مدرن امروزی نیز مشکل است. آنها با به تصویر کشیدن اتاقهای دروغین گاز و کورههای آدم سوزی این نکته را به جهانیان القا کردند که ستمهای بسیاری بر این قوم رفته و وجدان جهانیان باید برای جبران گناه و ظلمی که بر یهودیان اعمال کرده بیدارشود و خدمتی را به این مردم نماید تا از این پس این قوم به اصطلاح برگزیده خداوند دیگر در هیچ برهه از تاریخ مورد ظلم دیگران واقع نشود.

 برای این منظور غرب به سرکردگی انگلیس و آمریکا دست به کار شد و نطفه فساد و غارت زمین را در فلسطین مظلوم کاشت و ملت فلسطین را در خاورمیانه طی حکمی محکوم کرد تا تاوان گناهی مشکوک را که به اصطلاح اروپائیان عامل ارتکاب آن بودند بپردازند. لذا امروز ما در سرزمین فلسطین شاهد این هستیم که این قوم به اصطلاح برگزیده و ستمدیده آنچه که مدعی هستند در طول تاریخ بر سر آنها آمده بر ملت فلسطین اعمال می کنند این امر میسر نگشته مگر اینکه غرب خود را محکوم و مدیون به گناهی می داند که باید ملتی دیگر در نقطه ای دیگر از جهان تاوان آن را جبران کند.

پایه های لرزان:

 گرچه رژیم صهیونیستی معتقد است که نسل کشی یهودیان یا همان هولوکاست پدیده مقدسی است و هیچ نسل کشی دیگری قابل مقایسه با آن نیست و زیر سؤال بردن این مساله گناهی نابخشودنی و مستوجب تنبیه است لیکن ادعای کشتار شش میلیون یهودی چنان بر استدلالهای ضعیفی استوار بود که طولی نکشید پایه های مقدس آن شروع به لرزش کرد و گروهی در اروپا تحت عنوان مورخین "تجدید نظر طلب"(Revisionists) شروع به طرح این مساله کردند که آیا کشتار 6 میلیون یهودی به شیوه ای که گفته می شود در طول جنگ جهانی دوم عملی بوده است یا خیر؟

 این گروه با چنین پیش فرضی وارد کار شده و در طول دو دهه ثابت کرده اند که اگر هیتلر دست به کشتار سیستماتیک یهودیان زده است این مساله می توانست مدت زمان بسیار طولانی تر از 5 سال جنگ جهانی دوم را به خود اختصاص دهد. همچنین آنها ثابت کرده اند که چنین اقدام و کشتاری با استفاده از گاز"Zyclon-B" که صهیونیستها مدعی آن هستند به لحاظ خواص این مواد و امکانات آن زمان نمی توانست عملی گردد.

 با چنین تحقیقاتی امروزه بر بسیاری از اهل اندیشه و تفکر این مساله روشن شده که هولوکاست تبلیغاتی بیش نیست و بزرگنمائی آن صرفاً برای کسب درآمد و یا به تعبیر "نورمن جی فینکل استاین" استاد یهودی دانشگاه نیویورک و منتقد سیاستهای صهیونیستها "صنعت هولوکاست" است که هدف از آن صرفاً کمک به دولت اسرائیل می باشد.

  • منبع سایت خبری مهر

  • مطالب در مورد دروغ بودن هولوکاست در حال تکمیل است. اما باز هم اگر هر کدام از دوستان مطالبی برای اثبات دروغ بودن این موضوع دارند. می تواند این مطالب را برای بنده ارسال کند.