با سلام

چند تا موضوع مهم با هم همزمان شده که باید در موردش کمی توضیح بدم

۱- ایام محرم: که امیدوارم بیشترن استفاده رو همه ما از این ایام ببریم و خود آقا امام حسین (ع) همه ما رو مورد لطف خودشون قرار بدن و شهادت در راه اسلام رئ نصیب ما بکنن

۲- حرکتهای جدید چند نشریه اروپایی: همین طور که شما هم می دونید چند نشریه اروپایی همزمان اقدام به چاپ کاریکاتوری از رسول الله کردن که با واکنش خوب جهان اسلام مواجه شدن. به نظر من این چنین حرکتهایی بیشتر برای سنجش جهان اسلام هستش تا ببینن در اتفاقات مشابه که حمله به مسجد القصی هم می تونه یکی از اونها باشه چه واکنشی نشون میده.

۳- انرژی هسته ای: همه گفتن ما هم میگیم و ۲۲ بهمن هم نشون می دیم که: انرژی هسته ای حق مسلم ماست

این هم چند عکس

http://www.wilayahnetwork.com/news/denmark_cartoons/Boycott.gif

توی این رای گیری شرکت کنید و رای منفی بدید

------------------------------------------------------------------------------

نقد وبررسی بازی ماتریكس
ساخت موفقیت آمیز فیلمهایی همچون matrix reloaded ،enter the matrix باعث كشانده شدن محیط و شخصیتهای این فیلم به بازیهای رایانه ای شد.
ماتریكس داستان گروهی از انسانهاست كه خود را از پلیدیهای این جهان رهانیده و در گوشه ای از فضای نامتناهی در شهری به نام زایان zion زندگی می كنند آنها از طریق خطوط تلفن وارد این جهان می شوند تا برای رسیدن به حقیقت اطلاعات جمع آوری كنند.
در مقابل آنها موجودات انسان نما اما ماشین صفت كه ساخته دست بشرند دشمنان سر سخت آنان می باشند و همواره جدال سختی بین ماشینها و قهرمانان زایان وجود دارد آنها هر موجود سر راه خود را به ماشین تبدیل می كنند و به راحتی به مقدار زیاد در یك جا جمع می شوند.و به سختی از بین می روند.اما قهرمانان زایان كه سمبل انسانهای تكامل یافته اند كه از نیروی عشق بر خوردارند و این تنها برتریشان نسبت به ماشینهاست .
برررسی:
موضوع اصلی این بازی" آخر الزمان تكنولوژیك" است
زمانی كه رباتها و ساخته های دست بشر به مرحله ای از تكامل و هوش برسند كه علیه انسان دست به شورش می زنند و قصد نابودی نسل بشر را دارند.این مصنوعات دست بشر به حدی قدرتمند شده اند كه انسان در برابر آنها دچار عجز شده است.
در این زمان یك منجی كه انسان با هوش و شجاعی است با ایمان و اعتقاد راسخ به مبارزه با دشمنان می رود و در این راه نیروهای اندك خود را نیز هدایت می كند و سر انجام بر دشمن غلبه می كند .
منجی مورد نظر شخصی با ظاهر غربی است و غیر از او كسی یارای مقاومت را ندارد .
همانطور كه دكتر بلخاری در نقد فیلم ماتریكس عنوان می كند پس از به وجود آمدن بحران ،شهرآرمانی عنوان می شود با نام زایان صهیون كه تنها نیروهای آنجا توانایی مقابله با بحران را دارند و می توانند دنیا را نجات دهند یعنی تصویری ارائه می شود تنها جایی كه می توان نجات یافت چه در قلمرو ماده چه در قلمرو معنا جایی نیست جز زایان
به نظر می رسد هدف نهایی این بازی رسمیت بخشیدن به صهیونیسم و دولت غاصب ان است
ایده و فكر حاكم بر این بازی بی ارتباط با عقاید صهیونیسم مسیحی نمی باشد چرا كه یكی از اصول این جنبش ،بازگشت مسیح را منوط به برپایی دولت صهیونیستی میداند
كشیش پت رابرتسون در این باره می گوید :
اسراییل پایتخت معنوی جهان است این همان چیزی است كه خدا در عهد قدیم از آن به مركز زمین یاد كرده است
اسراییل پست دیدبانی خداست در و باید باشد !به یك معنا اگر نقشه های او خدا توسط انسانها تخریب شود چشمان سیاهی در برابرش هستند .و او به مردم اجازه نخواهد داد تا نقشه هایش را خنثی كنند ….
اگر ما با دشمنان اسراییل متحد شویم در برابر خدا ایستاده ایم …
به همین دلیل است كه حمایت از صهیونیسم حتی در بازی های كامپیوتری نیز فراموش نشده و مورد حمایت قرار می گیرد.
جالب است بدانید سی دی این بازی فقط در ماه اول 2500000 عدد به فروش رسیده است كه تاكنون فقط چهارده بازی توانسته اند در ماه اول به چنین فروشی دست یابند.
مهندس مهدی حق وردی طاقانكی/ سایت موعود