پس از كشتارهای بی‌رحمانه نیروهای رژیم صهیونیستی در نوار غزه، «ایهود اولمرت»، ارتش اسرائیل را «بااخلاق‌ترین ارتش جهان» دانست!

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اینترنتی «المحیط»، ایهود اولمرت، نخست‌وزیر رژیم اسرائیل در نشست هفتگی كابینه‌اش روز یكشنبه مدعی شد: ارتش اسرائیل، بااخلاق‌ترین ارتش جهان است و هرگز از سیاست حمله به شهروندان پیروی نمی‌كند!

وی ضمن ابراز تأسف از كشته شدن جمعی از اعضای یك خانواده فلسطینی در حملات اخیر اسرائیل در نوار غزه عنوان داشت كه به «امیر پرتز»، وزیر جنگ اسرائیل فرمان داده تا درخصوص این حملات هوایی كه غیرنظامیان فلسطینی را مورد هدف قرار داده، تحقیق كند.

نیروهای صهیونیستی جمعه شب در اقدامی وحشیانه با بمباران مناطق ساحلی نوار غزه 15 شهروند فلسطینی را به شهادت رسانده و ده‌ها تن دیگر را مجروح ساختند كه هفت تن از این شهدا از اعضای یك خانواده بودند.

در حمله هوایی رژیم اسرائیل به اردوگاه آوارگان فلسطینی در «جبالیه» واقع در نوار غزه نیز یكی از اعضای گروه جهاد اسلامی فلسطین به شهادت رسیده و یك تن دیگر مجروح شد.

خبرگزاری «شینهوا» نیز به نقل از شاهدان و منابع امنیتی اعلام كرد، در حمله هوایی اسرائیل به شمال نوار غزه دو تن از مبارزان حماس كشته شدند.
منبع: بازتاب